søk

Fjøssystemer Sør AS

Bispeveien 1520
3178 Våle

Tel: 33 30 69 61 – sor@nullfjossystemer.no

Vi betjener markedet i Østfold, søndre del av Akershus, Buskerud, Vestfold, Telemark og Aust-Agder.

Melketeknikk Sør (Lely Center Revetal) er et heleid datterselskap som håndterer alt salg av Lely utstyr.

Per Olav Hunskaar
Storfe
perolav@nullfjossystemer.no
900 79 029

Sivert Johnsen
Storfe og gris
johnsen@nullfjossystemer.no
481 15 565

Tore Krogsveen
Småfe og kjøttfe
tore@nullfjossystemer.no
452 01 846

May Helen Gryte
Selger gris og fjørfe
mayh@nullfjossystemer.no
952 43 168

Trygve Bore
Storfe og gris
trygve@nullfjossystemer.no
469 32 990

Elsbeth Morland
Prosjektoppfølging
elsbeth@nullfjossystemer.no
900 60 216

Erik Stenumgaard
Servicesjef Norge
erik@nullfjossystemer.no
489 98 055

Harald Bore
Daglig leder
harald@nullfjossystemer.no
906 18 450