søk

Fjøssystemer (Øst) AS

Losnabakkan 50
2634 Fåvang
Tel: (+47) 61 28 35 00 – ost@nullfjossystemer.no

Vi dekker Oppland, Hedmark, Akershus (nord for Oslo) samt Hallingdal.

Melketeknikk Øst (Lely Center Fåvang) er et heleid datterselskap som håndterer alt salg av Lely utstyr innen Fjøssystemer Øst og Fjøssystemer NordVest geografiske område.

Anders Bergum
Fagansvarlig kjøttfe
anders@nullfjossystemer.no
907 20 794

John Gunnar Lien
Storfe, Hedmark
john@nullfjossystemer.no
994 43 518

Knut Evensen
Fagansvarlig sau
knut@nullfjossystemer.no
905 75 919

Lars Ola Johnsen
Sau og storfe, Østerdalen
larsola@nullfjossystemer.no
917 00 276

Kjetil Lien
Smart fôring
kjl@nullfjossystemer.no
415 63 763

Tore Krogsveen
Småfe og kjøttfe
tore@nullfjossystemer.no
452 01 846

Tormod Evensen
Storfe, Oppland
tormod@nullfjossystemer.no
951 02 302

Håvard Dehlie
Salg fjørfe
havard@nullfjossystemer.no
476 77 882

Arne Morten Borgenesset
Servicesjef Øst
amb@nullfjossystemer.no
911 83 516

Edvard Bjørgerønningen
Montasje og service
edvard@nullfjossystemer.no
902 79 111

Ola Stenumgaard
Montasje og service
stenumgaard@nullfjossystemer.no
915 24 259

Åge Syverud
Montasje, service og lager
syverud@nullfjossystemer.no
906 16 388

Torbjørn Karlstad
Montasje og service
torbjorn@nullfjossystemer.no
906 62 995

Lars Skurdal
Montasje og service
lars.skurdal@nullfjossystemer.no
979 63 662

Erik Stenumgaard
Servicesjef Norge
erik@nullfjossystemer.no
489 98 055

Øivind Skurdal
Daglig leder
os@nullfjossystemer.no
975 92 180

André Stenumgård
Leder konsern
andre@nullfjossystemer.no
906 83 515

Anne Mjogdalen
Økonomi
anne@nullfjossystemer.no
990 47 373

Sonja Stenumgård
Økonomi
sonja@nullfjossystemer.no
906 83 513

Terje Voldsrud
Økonomisjef
terje@nullfjossystemer.no
901 59 360

Øyvind Hårstadhaugen
Økonomi
oyvindh@nullfjossystemer.no
913 83 523

Hans Roger Lien
IT Ansvarlig
hansroger@nullfjossystemer.no
924 23 901

Kari Hanne Rudrud
Transport og logistikk
karihanne@nullfjossystemer.no
411 06 811