Ring 02634

Kontakt oss

Klikk på den avdelingen du ønsker for å finne riktig kontaktperson.

Losnabakkan 50
2634 Fåvang

Tlf. 02634. E-post: ost@nullfjossystemer.no

Oppland, Hedmark, Akershus (nord for Oslo) samt Hallingdal.

Melketeknikk Øst (Lely Center Fåvang) er et heleid datterselskap som håndterer alt salg av Lely-utstyr.

Anders Bergum
Fagansvarlig kjøttfe
anders@nullfjossystemer.no
907 20 794

Kent Remi Aarlien
Rådgiver og salg storfe, Vest-Oppland
kaarlien@nullfjossystemer.no
916 64 921

Hans Trøstheim
Rådgiver og salg gris
hans@nullfjossystemer.no
917 12 414

Lars Ola Johnsen
Rådgiver og salg storfe og sau, Østerdalen
larsola@nullfjossystemer.no
917 00 276

Ola Rognlien
Rådgiver og salg gris
ola@nullfjossystemer.no
906 83 519

Kjetil Lien
Fagansvarlig Smart fôring
kjl@nullfjossystemer.no
415 63 763

Tore Krogsveen
Salg småfe og kjøttfe, Gudbrandsdalen
tore@nullfjossystemer.no
452 01 846

Tormod Evensen
Rådgiver og salg storfe, Gudbrandsdalen
tormod@nullfjossystemer.no
951 02 302

Håvard Dehlie
Rådgiver og salg fjørfe
havard@nullfjossystemer.no
476 77 882

Jorulf Dæhlin
Rådgiver og salg storfe, Hedmark
jorulf@nullfjossystemer.no
911 97 456

Boye Skøre
Storfe, sau og geit, Valdres og Hallingdal
boye@nullfjossystemer.no
917 23 542

Tore Hamland Schjølberg
Rådgiver og salg sau og storfe, Østerdalen
ths@nullfjossystemer.no
977 71 262

Lars Erik Nordhagen
Fagansvarlig Biovarme
larserik@nullfjossystemer.no
901 40 353

Arne Morten Borgenesset
Rådgiver og salg Biovarme
amb@nullfjossystemer.no
911 83 516

Bjørn Jøran Moen
Service- og lagerleder
moen@nullfjossystemer.no
906 17 437

Lars Skurdal
Montasje og service
lars.skurdal@nullfjossystemer.no
979 63 662

Mats Ole Smelien
Montasje og service
mats@nullfjossystemer.no
476 47 662

Åge Syverud
Montasje, service og lager
syverud@nullfjossystemer.no
906 16 388

Martin Vangen
Montasje og service
vangen@nullfjossystemer.no
984 19 881

Joacim Byrbotten
Montasje og service
joacim@nullfjossystemer.no
911 48 269

Øivind Skurdal
Daglig leder
os@nullfjossystemer.no
975 92 180

Erik Stenumgaard
Serviceleder Norge
erik@nullfjossystemer.no
489 98 055

André Stenumgård
Konsernleder
andre@nullfjossystemer.no
906 83 515

Anne Mjogdalen
Økonomi
anne@nullfjossystemer.no
990 47 373

Kristian Hauge
Koordinator Lely
kristianh@nullfjossystemer.no
902 38 068

Mette Viker
Økonomi
mette@nullfjossystemer.no
958 60 292

Sonja Stenumgård
Økonomi
sonja@nullfjossystemer.no
906 83 513

Terje Voldsrud
Økonomileder
terje@nullfjossystemer.no
901 59 360

Peter Harraway
Økonomi
peterh@nullfjossystemer.no
902 82 149

Åge Stenumgård
aage@nullfjossystemer.no
906 83 510

Kristian Kaurstad
Fagansvarlig Revit
kaurstad@nullfjossystemer.no
996 41 741

Ole Torstein Odlo
Fagansvarlig Elektro
odlo@nullfjossystemer.no
461 16 280

Tore Anders Solbraa Grytting
Elinstallatør
tas@nullfjossystemer.no
902 33 695

Hans Roger Lien
IT-ansvarlig
hansroger@nullfjossystemer.no
924 23 901

Kari Hanne Rudrud
Transport og logistikk
karihanne@nullfjossystemer.no
411 06 811

Lolita Liakaite
Økonomi
lolita@nullfjossystemer.no
981 09 565

Eli Romsås
Økonomi
eli@nullfjossystemer.no
920 30 411

Kjetil Olsen
Produktleder Norge
kjetil@nullfjossystemer.no
994 46 840

Jo Eivind Bergundhaugen
Leder HMS og KS Norge
joeivind@nullfjossystemer.no
905 310 21

Bispeveien 1520
3178 Våle

Tlf. 02634. E-post: sor@nullfjossystemer.no

Østfold, søndre del av Akershus, Buskerud, Vestfold, Telemark og Aust-Agder.

Melketeknikk Sør (Lely Center Revetal) er et heleid datterselskap som håndterer alt salg av Lely-utstyr.

Per Olav Hunskaar
Storfe og tørke
perolav@nullfjossystemer.no
900 79 029

Sivert Johnsen
Storfe, gris, sau og tørke
johnsen@nullfjossystemer.no
481 15 565

Tore Krogsveen
Småfe og kjøttfe
tore@nullfjossystemer.no
452 01 846

May Helen Gryte
Gris, fjørfe og meieri
mayh@nullfjossystemer.no
952 43 168

Trygve Bore
Storfe og gris
trygve@nullfjossystemer.no
469 32 990

Bjørn Erik Moe
Storfe og sau
bjornerik@nullfjossystemer.no
980 83 316

SERVICE

Bjørn Anders Røed
baroed@nullonline.no
922 97 049

Leszek Tracz
Montør
leszek@nullfjossystemer.no
958 85 732

Pawel Juras
Montasje og service
pawel@nullfjossystemer.no
971 37 540

Kristen Solberg
Montør
kristen@nullfjossystemer.no
411 00 463

Elsbeth Morland
Prosjektoppfølging
elsbeth@nullfjossystemer.no
900 60 216

Erik Stenumgaard
Serviceleder Norge
erik@nullfjossystemer.no
489 98 055

Harald Bore
Daglig leder
harald@nullfjossystemer.no
906 18 450

Kjetil Olsen
Produktleder Norge
kjetil@nullfjossystemer.no
994 46 840

Tjemslandsmarka 1
4360 Varhaug

Tlf. 02634. E-post: vest@nullfjossystemer.no

Vest-Agder, Rogaland og Hordaland.

Ivar Mellemstrand
Småfe, ungdyr og ammeku
ivar@nullfjossystemer.no
901 55 362

Marius Dybing
Storfe
marius@nullfjossystemer.no
902 71 799

Ruben Prestegård Lende
Storfe, småfe og gris, Rogaland og Vest-Agder
ruben@nullfjossystemer.no
404 73 278

Kjetil Slettebø
Storfe (permisjon)
slettebo@nullfjossystemer.no
900 78 146

Kristian Skjerve
Storfe og småfe, Nord-Rogaland og Hordaland
skjerve@nullfjossystemer.no
993 71 219

Tom Inge Horpestad
Storfe
tom@nullfjossystemer.no
483 07 210

Ovar Heine Njærheim
Fjørfe
ovar@nullfjossystemer.no
917 07 337

Roy Erik Hetland
Storfe og småfe, Nord-Rogaland
royerik@nullfjossystemer.no
905 37 158

Morten Helliesen
Serviceleder Fjøssystemer Vest
morten@nullfjossystemer.no
400 19 765

Livar Helland
Montør
livar@nullfjossystemer.no
481 39 865

Øyvind Vigre
Service Big Dutchman
oyvind@nullfjossystemer.no
976 56 780

Magne Idland
Montør
idland@nullfjossystemer.no
908 49 278

Jimmy Ueland
Fjørfe
jimmy@nullfjossystemer.no
900 94 830

Virmantas Zemaitaitis
Montør
virmantas@nullfjossystemer.no
950 11 766

Jan Narve Bore
Montør
jan@nullfjossystemer.no
416 90 732

Bjørnar Høyland
Montør og prosjektstøtte storfe
bjornarh@nullfjossystemer.no
901 50 707

Almantas Swmukevicius
Montør
974 69 239

Espen Dybing
Montør
espend@nullfjossystemer.no
476 82 443

Johanne Grødem
Montør
johanne@nullfjossystemer.no
958 02 598

Raimonda ZemaitaitienE´
Montør
raimonda0701@nullgmail.com
925 12 122

Kristoffer Bore
Montør
kristoffer.bore@nullhotmail.com
941 25 163

Pawel Wlodarczyk
Montør
wlodarczykp80@nullgmail.com
412 67 420

Jan Ove Dybing
Daglig leder
janove@nullfjossystemer.no
995 88 395

Kjetil Olsen
Produktleder Norge
kjetil@nullfjossystemer.no
994 46 840

Geir Birkeland
Tegning og planlegging
geir@nullfjossystemer.no
901 82 676

Anne Gro Årrestad
Økonomi
anne2@nullfjossystemer.no
902 54 583

Erik Stenumgaard
Serviceleder Norge
erik@nullfjossystemer.no
489 98 055

Siv Mette Dybing
Kontor
sivmette@nullfjossystemer.no
976 82 084

Kjetil Pollestad Vesthovde
Lagerleder
vesthovde@nullfjossystemer.no
907 16 771

Laksørveien 27
7300 Orkanger

Avdelingskontor Steinkjer:
Sjøfartsgata 12
7714 Steinkjer

Tlf. 02634. E-post: midt@nullfjossystemer.no

Vestland (nord for Sognefjorden), Møre og Romsdal, Trøndelag, Nordland, Troms og Finnmark.

Melketeknikk Midt Norge (Lely Center Heimdal) er et heleid datterselskap som håndterer alt salg av Lely-utstyr.

Bjørn Åge Fjeset
Fagleder/Salg gris
fjeset@nullfjossystemer.no
950 88 849

Bård Tore Berntsen
Småfe
bard@nullfjossystemer.no
901 62 935

Christer Moen
Fagansvarlig og salg Biovarme
christer.moen@nullfjossystemer.no
951 75 011

Einar Myhr
Gris
einar@nullfjossystemer.no
950 77 321

Eivind Baustad
Lager og service, Sømna
eivind@nullfjossystemer.no
952 04 216

Glenn Peter Knædal
Småfe, Troms
glenn@nullfjossystemer.no
479 09 422

Jørn Elnes
Storfe og gris, Innherred
jorn@nullfjossystemer.no
915 92 927

Kjell Overskott
Storfe
kjell@nullfjossystemer.no
976 89 150

May Rita Olsen
Prosjektleder
may@nullfjossystemer.no
477 60 252

Lars Petter Bartnes
Storfe og biovarme, Nord i Trøndelag/Nordland (sør for Saltfjellet)
larspetter@nullfjossystemer.no
900 84 576

Sverre Haugnes
Lagerleder
sverre@nullfjossystemer.no
926 12 332

Tommy Lystad
Fagleder/Salg fjørfe
tommy@nullfjossystemer.no
958 10 310

Liv Hege Berntsen
Prosjektleder
liv@nullfjossystemer.no
909 60 423

Magnus Ness
Storfe, Nord i Trøndelag
magnus@nullfjossystemer.no
913 41 906

Kristoffer Skavhaug
Storfe, Nordland (Nord for Saltfjellet)/Troms og Finnmark
kristoffer@nullfjossystemer.no
900 67 756

Sigbjørn Kirkeeide
Storfe, Sunnmøre/Nordfjord
sigbjorn@nullfjossystemer.no
995 60 810

Sigmund Ness
Storfe, Sør i Trøndelag
sigmund.ness@nullfjossystemer.no
912 46 545

Roar Ole Husetuft
Storfe, Sunnfjord
roar@nullfjossystemer.no
917 55 586

Lars Landrø
Servicesjef Lely
larsl@nullfjossystemer.no
476 44 274

Jøran Kirkholt
Serviceleder Lely, Vestland/Møre
joran@nullfjossystemer.no
970 68 480

Odd Åge Skage
Serviceleder Lely, Nordland/Troms og Finnmark
joran@nullfjossystemer.no
970 68 480

Aile Marita Varsi
Servicetekniker Lely
aile@nullfjossystemer.no
941 91 483

Andras Gulacsi (Harstad)
Servicetekniker Lely
adras@nullworktek.no
902 44 855

Alf-Kåre Longva
Servicetekniker Lely
alf@nullfjossystemer.no
950 20 510

Eivind Grønning
Servicetekniker Lely
gronning@nullfjossystemer.no
415 28 724

John Ola Egge
Servicetekniker Lely
johnola@nullfjossystemer.no
920 11 507

Jørgen Flatås Wibe
Servicetekniker Lely
jorgen.wibe@nullfjossystemer.no
903 65 140

Kai Are Pedersen
Servicetekniker Lely
pedersen@nullfjossystemer.no
975 39 400

Georg Bergset
Servicetekniker Lely
georg@nullfjossystemer.no
901 42 482

Geir Ivar Åsvik
Servicetekniker Lely
geirivar@nullfjossystemer.no
959 72 689

Stian Knivskenes
Servicetekniker Lely
kvinskenes@nullfjossystemer.no
907 37 992

Vegard Stakvik
Servicetekniker Lely
vegard@nullfjossystemer.no
322 14 160

Ole Nordsteien
Servicetekniker Lely
nordsteien@nullfjossystemer.no
959 18 656

Raymond Bjørgan
Servicetekniker Lely
raymond@nullfjossystemer.no
922 78 077

Simon Lillebrygfjeld
Servicetekniker Lely
simon@nullfjossystemer.no
950 28 496

Stian Amundsen Anshus
Servicetekniker Lely
stiana@nullfjossystemer.no
902 31 593

Tore Lindberg
Servicetekniker Lely
lindberg@nullfjossystemer.no
917 69 314

Ulf Orrem
Servicetekniker Lely
ulf@nullfjossystemer.no
469 18 202

Torgeir Sole Sundal (Eid)
Servicetekniker Lely
torgeir.sundal@nullfjossystemer.no
476 61 961

Tor Andre Myrstad (Eid)
Servicetekniker Lely
torandre@nullfjossystemer.no

Simen Bjørkli (Eid)
Servicetekniker Lely
simen@nullfjossystemer.no

Ivar Martin Hårstad
Servicesjef Fjøssystemer Midt-Norge
haarstad@nullfjossystemer.no
478 29 276

Christer Andre Haug
Prosjektleder fjørfe
christer@nullfjossystemer.no
407 64 935

Bjørnar Myhr
Servicetekniker
bjornarm@nullfjossystemer.no
975 73 823

Johan Hermstad
Montasje og service
johan@nullfjossystemer.no
918 74 743

Knut Fenne
Servicetekniker
knutf@nullfjossystemer.no
928 55 704

Johnny Tøndel
Montasje og service
johnny@nullfjossystemer.no
958 68 057

Torje Mathisen
Montasje og service
torje@nullfjossystemer.no
905 55 120

Pål Austheim Kne
Montasje og service
pal@nullfjossystemer.no
406 95 240

Frode Bratberg
Montasje og service
frode@nullfjossystemer.no
975 18 524

Magne Landrø
Servicetekniker
magne@nullfjossystemer.no
996 02 740

Olav Finnset (Finnset Agro)
Montasje og service
olav@nullfinnset.no
979 52 741

Magnar Johnsen (Harstad)
Montasje og service
magnar@nulljohnsen.ac
471 72 504

Lars Folvik
Daglig leder
lars@nullfjossystemer.no
916 88 226

Arnt Ulkestad
Daglig leder, Melketeknikk Midt-Norge
arnt@nullfjossystemer.no
948 79 701

Sonni Aasen
Økonomi
sonni@nullfjossystemer.no
922 59 781

Terje Voldsrud
Økonomileder
terje@nullfjossystemer.no
901 59 360

Erik Stenumgaard
Serviceleder Norge
erik@nullfjossystemer.no
489 98 055

Kjetil Olsen
Produktleder Norge
kjetil@nullfjossystemer.no
994 46 840

Stolvstadlia 12
2360 Rudshøgda

Tlf. 02634

Amund Thallaug
Lely Support og lager
athallaug@nullfjossystemer.no
950 00 053

Børge Berntsen
Prosjekt Lely
borge@nullfjossystemer.no
915 45 869

Olav Galde
Montør Lely
olav.galde@nullfjossystemer.no
948 10 349

Arnt Sølvsberg
Montør Lely
arnt-so@nullonline.no
455 15 576

Bjørn Aspelund
Servicetekniker fjørfe og ventilasjon
aspelund@nullfjossystemer.no
924 80 311

Ruben Nesthun
Servicetekniker fjørfe, gris og ventilasjon
nestun@nullfjossystemer.no
453 95 814

Lars Hoel
Servicetekniker og support, gris og ventilasjon
hoel@nullfjossystemer.no
916 64 915

Børre Bakken
Servicetekniker Lely
bbakken@nullfjossystemer.no
918 74 722

Kristian Stormoen
Servicetekniker Lely
kstormoen@nullfjossystemer.no
468 43 142

Ruben Mølmen Sørum
Servicetekniker Lely
sorum@nullfjossystemer.no
479 43 840

Espen Kvålshagen
Servicetekniker Lely               
espen@nullfjossystemer.no
417 31 139

Syver Strand
Servicetekniker Lely               
syver@nullfjossystemer.no
941 45 902

Ole Øistad
Servicetekniker Lely
oistad@nullfjossystemer.no
948 32 797

Iver Kalstad
Servicetekniker Lely
iver@nullfjossystemer.no
404 97 048

Tor Olav Ødegaard
Servicetekniker Lely
torolav@nullfjossystemer.no
476 56 308

Morten Botne
Servicetekniker Lely
morten.botne@nullfjossystemer.no
948 15 386

Oddvar Kjønsvik
Servicetekniker Lely
oddvar@nullfjossystemer.no
481 65 177

Deividas Svencionis          
Servicetekniker Lely
deividas@nullfjossystemer.no
900 62 765

Knut G Veum
Servicetekniker Lely
veum@nullfjossystemer.no
905 42 843

Roman Lørken
Servicetekniker Lely
roman@nullfjossystemer.no
959 60 916

Simen Lindstad
Servicetekniker Lely
simen@nullfjossystemer.no
947 86 366

Marius S Flikkeshaug
Servicetekniker Lely
mariussf@nullfjossystemer.no
911 22 881

Ola Stenumgaard
Servicetekniker Lely
ola.stenumgaard@nullfjossystemer.no
476 62 624

Ola Ousten
Servicetekniker Lely
oousten@nullfjossystemer.no
984 93 828

Patrick Kvarberg
Daglig leder      
patrick@nullfjossystemer.no
916 64 922

Kjell Sørum
Serviceleder Lely og Lely support
ksorum@nullfjossystemer.no
472 59 521

Anne Mjogdalen
Økonomi
anne@nullfjossystemer.no
990 47 373

Losnabakkan 50
2634 Fåvang

Tlf. 02634. E-post: bygg@nullfjossystemer.no

Roy Magne Storholm
Rådgiver og salg
roy@nullfjossystemer.no
918 98 684

Per Tore Bratberg
Rådgiver og salg, Nord-Trøndelag og Nord-Norge
pertore@nullfjossystemer.no
952 00 858

Runar Granskogen
Rådgiver og salg
runar@nullfjossystemer.no
485 04 000

Andreas Stø
Daglig leder
andreas@nullfjossystemer.no
905 02 196

Kai Høyesveen
Prosjektleder
kai@nullfjossystemer.no
909 68 380

Stian Aune
Prosjektleder
stian@nullfjossystemer.no
469 50 514

Henning Amundsen
Prosjektsjef/Prosjektleder
henning@nullfjossystemer.no
906 78 477

Bernt Odnes
Prosjektleder
bo@nullfjossystemer.no
951 21 074

Kristian Ekerhaugen
Prosjektleder
kristian@nullfjossystemer.no
900 88 468

Einar Oleivsgard
Prosjektleder
oleivsgard@nullfjossystemer.no
917 30 135

Stein Timo Søreng
Prosjektkoordinator

    Kontakt oss

    Benytt skjemaet for å gjøre en henvendelse relatert til denne siden, så blir du kontaktet innen kort tid. Klikk her for å se oversikt over kontaktpersoner