søk

Fjøssystemer Vest AS

Torlandsvegen 7
4365 Nærbø

(+47) 51 43 39 60

Vi dekker Vest-Agder, Rogaland og Hordaland.

Jan Ove Dybing
Daglig leder
janove@nullfjossystemer.no
995 88 395

Geir Birkeland
Tegning og planlegging
geir@nullfjossystemer.no
901 82 676

Anne Gro Årrestad
Økonomi, resepsjon / kundemottak
anne2@nullfjossystemer.no
902 54 583

Erik Stenumgaard
Servicesjef Norge
erik@nullfjossystemer.no
489 98 055

Arild Vagle
Prosjektoppfølging, varemottak
og lager
arild@nullfjossystemer.no
906 11 030

Ivar Mellemstrand
Småfe, ungdyr og ammeku
ivar@nullfjossystemer.no
901 55 362

Ruben Prestegård Lende
Storfe, småfe og gris
Rogaland og Vest-Agder
ruben@nullfjossystemer.no
404 73 278

Kjetil Olsen
Storfe, småfe og gris Nord-Rogaland og Hordaland
kjetil@nullfjossystemer.no
994 46 840

Kjetil Slettebø
PERMISJON – Storfe
slettebo@nullfjossystemer.no
900 78 146

Kristian Skjerve
Storfe og småfe   Nord-Rogaland og Hordaland
skjerve@nullfjossystemer.no
993 71 219

Tom Inge Horpestad
Storfe
tom@nullfjossystemer.no
483 07 210

Ovar Heine Njærheim
Prosjektleder og salg fjørfe
ovarnet@nullonline.no
917 07 337

Morten Helliesen
Servicesjef Fjøssystemer Vest
morten@nullfjossystemer.no
400 19 765

Øyvind Vigre
Service Big Dutchman
oyvind@nullfjossystemer.no
976 56 780

Jimmy Ueland
Service fjørfe
jimmy@nullfjossystemer.no
900 94 830

Virmantas Zemaitaitis
Montør
virmantas@nullfjossystemer.no
950 11 766

Jan Narve Bore
Montør
jan@nullfjossystemer.no
416 90 732

Jan Tomasz Palen
Montør
tomaszpalen@nullgmail.com
968 35 330

Bjørnar Høyland
Montør
bjornarh@nullfjossystemer.no
901 50 707

Almantas Swmukevicius
Montør
974 69 239

Ole Mikal Sør-Reime
lærling
970 03 876