søk

Fjøssystemer Midt Norge AS

Heggstadmoen 2
7080 Heimdal

(+47) 72 89 41 00 – midt@nullfjossystemer.no

Vi dekker Nordmøre/Romsdal, Trøndelag, Nordland, Troms og Finnmark.
Melketeknikk Midt Norge (Lely Center Heimdal) er et heleid datterselskap som håndterer alt salg av Lely utstyr.

Vi har også et avdelingskontor i Steinkjer:
Sjøfartsgata 12
7714 Steinkjer

Bård Tore Berntsen
Sau og kjøttfe
bard@nullfjossystemer.no
901 62 935

Bjørn Åge Fjeset
Gris og fiskeoppdrett
fjeset@nullfjossystemer.no
950 88 849

Eivind Baustad
Lager/Service Sømna
eivind@nullfjossystemer.no
952 04 216

Glenn Peter Knædal
Småfe og storfe, Troms
glenn@nullfjossystemer.no
479 09 422

Jørn Elnes
Storfe og gris
jorn@nullfjossystemer.no
915 92 927

May Rita Olsen
Prosjektleder
may@nullfjossystemer.no
477 60 252

Andrea Murvold
Fagkonsulent storfe
andrea@nullfjossystemer.no
993 79 906

Sverre Haugnes
Lagersjef
sverre@nullfjossystemer.no
926 12 332

Tommy Lystad
Fagsjef fjørfe
tommy@nullfjossystemer.no
958 10 310

Liv Hege Berntsen
Prosjektleder
liv@nullfjossystemer.no
909 60 423

Magnus Ness
Fagkonsulent storfe
magnus@nullfjossystemer.no
913 41 906

Kristoffer Skavhaug
Storfe, Troms
kristoffer@nullfjossystemer.no
900 67 756

Halle André Løkeland
Storfe, Helgeland
halle@nullfjossystemer.no
977 39 795

Sigbjørn Kirkeeide
Storfe, Nord Vest
sigbjorn@nullfjossystemer.no
995 60 810

Roar Ole Husetuft
Storfe, Nord Vest
roar@nullfjossystemer.no
917 55 586

Aleksander Morewood
Service Lely
amorewood@nullhei.lelycenter.com
995 03 748

Arnt Ulkestad
Servicesjef Lely
arnt@nullfjossystemer.no
948 79 701

Andras Gulacsi (Harstad)
Service Lely
adras@nullworktek.no
902 44 855

Bjørnar Moen
Service Lely
bjornar@nullfjossystemer.no
952 09 085

Even Overskott
Service Lely
eveno@nullfjossystemer.no
926 76 910

Frode Bratberg
Montasje og service
frode@nullfjossystemer.no
975 18 524

Jøran Kirkholt
Serviceleder Lely
joran@nullfjossystemer.no
970 68 480

Jørgen Bjørnås
Service Lely
jorgen@nullfjossystemer.no
472 39 903

Lars Landrø
Serviceleder FS
larsl@nullfjossystemer.no
476 44 274

Magne Landrø
Servicetekniker
magne@nullfjossystemer.no
996 02 740

Espen Hald (Bindal)
Service Lely
espenh@nullfjossystemer.no
414 57 885

Johan Hermstad
Lærling servicetekniker
johan@nullfjossystemer.no
918 74 743

Roland Jonuschies
Montasje og service
roland@nullfjossystemer.no
975 23 771

Sigmunn Hestad
Salg, montasje og service
sigmunn@nullfjossystemer.no
909 42 772

Tore Lindberg
Service Lely
lindberg@nullfjossystemer.no
917 69 314

Ulf Orrem
Service Lely
ulf@nullfjossystemer.no
469 18 202

Roy Anders Mæhlumsveen
Montasje og service
roym@nullfjossystemer.no
990 44 978

Christer Andre Haug
Servicetekniker
christer@nullfjossystemer.no
407 64 935

Ivar Martin Hårstad
Montasje og service
haarstad@nullfjossystemer.no
478 29 276

Terje Salberg
Montasje og service
tsalberg@nullfjossystemer.no
924 32143

Pål Kristian Braa
Service Lely
palkristian@nullfjossystemer.no
980 95 436

Raymond Bjørgan
Service Lely
raymond@nullfjossystemer.no
922 78 077

Bjørnar Myhr
Servicetekniker
bjornarm@nullfjossystemer.no
975 73 823

Jørgen Flatås Wibe
Service Lely
jorgen.wibe@nullfjossystemer.no
903 65 140

Olav Finnset
Montasje og service
olav@nullfinnset.no
979 52 741

Magnar Johnsen (Harstad)
Montasje og service
magnar@nulljohnsen.ac
471 72 504

Andras Gulacsi (Harstad)
Service Lely
adras@nullworktek.no
902 44 855

Ottar Birting Huse Eikrem

ottar@nullfjossystemer.no
900 77 235

Stian Amundsen Anshus
Service Lely
stiana@nullfjossystemer.no
902 31 593

Knut Fenne
Servicetekniker (Nord Vest)
knutf@nullfjossystemer.no
928 55 704

Lars Folvik
Daglig leder
lars@nullfjossystemer.no
916 88 226

Terje Voldsrud
Økonomisjef
terje@nullfjossystemer.no
901 59 360

Erik Stenumgaard
Servicesjef Norge
erik@nullfjossystemer.no
489 98 055

Kjetil Olsen
Produktansvarlig FS alle avdelinger
kjetil@nullfjossystemer.no
994 46 840