Ring 02634

Spar penger med flisfyring

Etter oppstarten med flisfyringsanlegget fra Fröling, har Bjørner Skogvang på Lillehammer fått redusert strømutgiftene med 2/3.

Anlegget varmer opp det 400 m² store bolighuset: T4e 60 kW fyrkjele med en 3 meter lang sirkelmater og 2 stk akkumulatortanker på 850 liter. Hør Bjørner selv fortelle om investeringen av et biovarme-anlegg.

Arne Morten Borgenesset, selger biovarme (t.v.) og eier av flisfyringsanlegget Bjørner Skogvang (t.h.)

For mer info, ta kontakt:

Midt-Norge:
Christer Moen, tlf. 951 75 011, epost: christer.moen@nullfjossystemer.no
Tommy Lystad, tlf. 958 10 310, epost: tommy@nullfjossystemer.no
Lars Petter Bartnes, tlf. 900 84 576, epost: larspetter@nullfjossystemer.no

Østlandet, nord for Oslo:
Arne Morten Borgenesset, tlf. 911 83 516, epost: amb@nullfjossystemer.no
Lars Erik Nordhagen, tlf. 901 40 353, epost: larserik@nullfjossystemer.no

Sør-Norge:
Bjørn Erik Moe, tlf. 980 83 316, epost: bjornerik@nullfjossystemer.no
Sivert Johnsen, tlf. 481 15 565, epost: johnsen@nullfjossystemer.no

Sør-Rogaland og Agder:
Ruben Prestegård Lende, tlf. 404 73 278, epost: ruben@nullfjossystemer.no
Ovar Heine Njærheim, tlf. 917 07 337, epost: ovar@nullfjossystemer.no

Voss og Ølen:
Kristian Skjerve, tlf. 993 71 219, skjerve@nullfjossystemer.no
Roy Erik Hetland, tlf. 905 37 158, royerik@nullfjossystemer.no

    Kontakt oss

    Benytt skjemaet for å gjøre en henvendelse relatert til denne siden, så blir du kontaktet innen kort tid. Klikk her for å se oversikt over kontaktpersoner